POMŮCKY DO HRY

Hra Shakes and Fidget

Na této adrese se zaregistrujete a přes tento „portál“, také hrajete tuto hru

www.sfgame.cz

Forum SFgame (CZ)

Oficiální forum, kde najdete všechny informace ať už jak hrát, aktuální Informace o eventech nebo tam můžete vyhrát houbičky za různé soutěže. Navíc je tam spousta zábavy a pokud chcete zapadnout ještě více do kolektivu SFgame CZ, tak bežtě právě tam. Registrace je hodně jednoduchá.

www.forum.sfgame.cz

Porovnání zbraní

Na této adrese můžete porovnávat síly zbraní. V podstatě se jedná o kalkulačku, která vám spočítá jaká zbraň je pro vás výhodnější.

https://sf.kalais.net/english/weapon.html

Porovnání Questů

Zde můžete porovnat úkoly a jejich hodnoty. Funguje to opět jako kalkulačka, napíšete do ní délku, zkušenosti a kolik goldů za ten úkol dostanete a pak se vám zobrazí jaký úkol bude pro vás v danou chvíli výhodnější. Nejvíce se tato „kalkulačka“ hodí při porovnávání dvou podobných questů.

https://sf.kalais.net/english/quests.html

Medaile

Tady naleznete kompletně vypsané hodnoty medailí, které se nacházejí ve hře (V pravo dole na postavě). Najdete tu zkrátka všechny podstatné informace co udělat, proto aby jste dostali další medaili.

https://sf.kalais.net/english/medals.html

Podzemí

Toto je docela oblíbená stránka u hráčů, protože se jedná o stránku, kde zadáte informace až o  pěti příšerách z podzemí a ono vám to vyhodí procenta, jaké máte na tu danou příšeru šanci. Pracovat s touto stránkou je docela užitečné, protože ušetří pár hub.

https://sf.kalais.net/english/dungeon.html

Plnění Alba

Zde najdete seznam všech příšer, věcí atd., které budete potřebovat pro plnění alba. Tato stránka je asi nejrozšířenější u hráčů, existuje sice více možností, kde jsou ty samé informace, ale tato je asi nejlepší.

https://www.4m7.de/sammelalbum/

SFTools

Najdete zde online přehledy postav a další informace, tuto stránku využívá hodně lidí, navíc zde pepik, který je autorem tohoto webu zveřejňuje jednou za čas album pomocníka (ukáže věc, kterou má na sobě hráč). Jsou zde navíc i obecné informace o hře Shakes and Fidget. Jeto dost povedený web.

https://www.sfgame.funsite.cz/